فهرست

تازه‌ترين اخبار

با حضور نویسنده کتاب؛  آیین رونمایی از دو عنوان کتاب به همت کتابخانه مجتمع فرهنگي مياندوآب برنامه فرهنگي، رونمایی از دو عنوان کتاب به همت کتابخانه مجتمع فرهنگي مياندوآب برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل كتابخانه‌هاي عمومي آذربايجان‌غربي، برنامه فرهنگي رو نمایی از دو عنوان کتاب با حضور نویسنده، رئیس اداره فرهنگ و اسلامی میاندوآب و جمع کثیری از اصحاب فرهنگ و هنر، روسای ادارات و نمایندگان امور بانوان فرمانداری شهرستان توسط  كتابخانه مجتمع فرهنگي شهرستان مياندوآب بصورت حضوری و در بستر فضای مجازی اجرا شد.
ربابه محمودي؛ مسئول كتابخانه عمومي مجتمع فرهنگي در اين خصوص اظهار داشت:  همزمان با بازگشایی کتابخانه های عمومی در وضعیت نارنجی کرونایی  شهرستان  میاندوآب و در راستای اجرای برنامه های  متنوع فرهنگی رونمایی از دو عنوان کتاب "حق تغذیه سالم در مدیریت نظارت برمواد غذایی، آرایشی و بهداشتی جمهوری اسلامی ایران" و "شیره انگور(دوشاب) و نقش آن در تغذیه سالم" به نوشته رحیم محمدی وش بکتاش، نویسنده بومی میاندوآبی در محل کتابخانه عمومی مجتمع فرهنگی برگزار شد.
غلامرضا امام علیزاده، به عنوان منتقد، ضمن نقد و بررسی کتاب های عنوان شده، از تناسب طراحی روی جلد کتاب ها  با متن، اطلاعات کتابشناحتی ارائه شده، فهرست مطالب، فصل بندی و زیر مجموعه فصول به عنوان نکات  مهم و قابل توجه  این دو عنوان کتاب اشاره داشت.
 وی در ادامه، با توجه به منابع ارجاعی کتاب ها، نکاتی را بعنوان نقد بر کتاب اشاره داشت.
در ادامه محمدی وش، نویسنده آثار، ضمن بیان اهداف و انگیزه خود از تالیف این دو عنوان کتاب، به دفاع از نقد های وارد بر کتاب های نوشته شده پرداخت.
در پایان انواری، شاعر، نویسنده و عضو کتابخانه مجتمع فرهنگی شعری را که در خصوص کتاب برای میهمانان برنامه قرائت کرد. و از کتاب های تالیفی نویسنده، به مدعوین و شرکت کنندگان اهدا شد.  
 
منبع: miandoab
کلمات کليدي
رونمایی، کتابخانه مجتمع فرهنگي، مياندوآب