فهرست

يادداشت و پيام

پیام مدیرکل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی به مناسبت سالروز رحلت حضرت امام خمینی (ره) و قیام پانزده خرداد

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی، طی پیامی سالروز رحلت حضرت امام خمینی (ره) و قیام پانزده خرداد را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی، متن پیام تسلیت خدیجه معصومی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی به شرح زیر است:
«در آستانه فرا رسیدن نیمه خرداد شاهد بیش از پیش به ثمر نشستن آرمان های والای بنیانگذار جمهوری اسلامی با عبور از مرز های جغرافیایی به عمق دلهای سایر آزادی خواهان جهان هستیم. بدون شک تجلیل و تکریم امام راحل عظیم الشأن و تعظیم شخصیت والای ایشان مایه انسجام ملت و ادای دین به همه ی کسانی است که طی سالیان طولانی در راه تحقق آرمان های انقلاب اسلامی جانفشانی نموده اند. امروز همگان باید بدانیم راز و رمز بقا و تکامل خط و راه امام در وحدت و انسجام ملی نهفته است.
چهارده خرداد، سالروز ارتحال ملکوتی امام راحل (ره) و قیام خونین پانزده خرداد را که نقطه عطفی در شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ایران محسوب می گردد، گرامی داشته و بر ملت شریف ایران و تمامی عاشقان و رهروان ولایت تسلیت و تعزیت باد«.

اينجانب به نمايندگي از خانواده بزرگ اداره كل كتابخانه هاي عمومي آذربايجان‌غربي، رحلت رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و قیام ۱۵ خرداد را بر عموم مردم تسلیت عرض می نمایم.