فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با حضور بخشدار؛

جلسه انجمن كتابخانه های عمومي بخش نازلو شهرستان ارومیه برگزار شد

اولین جلسه انجمن كتابخانه های عمومي بخش نازلو  شهرستان ارومیه  در سال جاری با حضور اعضا برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومي اداره كل كتابخانه‌هاي آذربايجان غربي، اولین جلسه‌ انجمن كتابخانه‌ های عمومي بخش نازلو به رياست شهین محمدی نژاد، بخشدار و با حضور اسفندیار فیضی، شهردار شهر نوشین؛ علی اکبر مهتدی، رئیس اداره آموزش و پرورش؛ حجت الاسلام والمسلمین محمد خانبابای، امام جمعه شهر نوشین و بخش نازلو؛ لیلا عباسلوی جورسی، مسئول کانون فرهنگی محدثه و نماینده حوزه بسیج و سید شمس الدین امینی مسئول کتابخانه عمومی استاد شهریار برگزار شد.
در ابتدای جلسه مسئول کتابخانه عمومی استاد شهریار به تشریح فعالیت های فرهنگی و ترویجی کتاب محور در سال 1399 پرداخت و گزارشی از مصوبات اجرا شده جلسه قبل  ارائه داد و خواهان پیگیری مصوبات اجرا نشده  توسط اعضای انجمن شد.
شهین محمدی نژاد، بخشدار بخش نازلو و رئیس انجمن ضمن تقدیر از مسئول کتابخانه و اعضای انجمن به جهت اهتمام در ترویج  فرهنگ کتابخوانی در بخش نازلو گفت:  بیشتر مشکلات ایجاد شده در سطح جامعه ناشی از کم اطلاعی مردم به خاطر مطالعه کم و گرایش کم به کتاب است؛ بهترین راه برای بالا بردن سطح آگاهی و سواد اجتماعی تشویق مردم و بخصوص جوانان به مطالعه و آشنایی با تفکرات بزرگان دینی و نویسندگان برجسته کشور است. کتابخانه عمومی را دروازه ورود به این عرصه دانستند و خواهان  همکاری همه مسئولین منطقه نازلو در این امر شد.
پیگیری در خصوص احداث و راه اندازی کتابخانه عمومی در شهر نوشین توسط شهردار شهر نوشین و بخشدار  نازلو، انجام اقدامات لازم در خصوص ایجاد کتابخانه عمومی در سایر روستا های دارای شرایط بخش نازلو توسط مسئولین از مهم ترین مصوبات جلسه بود.                                                                                                           

           

 
نسخه قابل چاپ