فهرست

اخبار شهرستان‌ها

همزمان با آغاز يازدهمين دوره جشنواره رضوي؛

نشست مجازي جمع خواني كتاب «چشمه هاي بهشت» برگزار شد

به همت كتابخانه مجتمع فرهنگي شهرستان شاهین‌دژ نشست جمع خواني كتاب «چشمه هاي بهشت» در بستر فضای مجازی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل كتابخانه هاي عمومي آذربايجان غربي، همزمان با آغاز يازدهمين دوره مسابقات كتابخواني جشنواره رضوي در كتابخانه هاي عمومي سراسر كشور، نشست جمع خواني كتاب «چشمه هاي بهشت» نوشته هادي زاهدي از منابع برگزیده اين دوره از مسابقات كتابخواني به همت کتابخانه مجتمع فرهنگی شاهین دژ با حضور كتابداران و مسئولان كتابخانه هاي عمومی سراسر كشور برگزار شد.
پری فرجی افشار، رئیس اداره کتابخانه های شهرستان شاهین دژ گفت: جشنواره كتابخواني رضوي فرصتي است كه نهاد كتابخانه هاي عمومي امكان دسترسي به منابع رضوي را فراهم كرده و علاقه مندان مي توانند با حضور در فضاي مجازي و كتابخانه ها از اين منابع استفاده كنند.
فرجی افشار افزود: مسابقات كتابخواني در چند رده سني كودك، نوجوان و جوان و بزرگسال برگزار مي شود و علاقه مندان مي توانند هم به صورت فردي هم به صورت خانوادگي دراين مسابقات شركت كنند كه اين شركت امسال به دليل بيماري كرونا و محدوديت هاي حاصل از آن در بستر فضاي مجازي برگزار مي شود.
وی ادامه داد: اين مسابقات كه به همت نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور در سال هاي اخير برگزار مي شود فرصت خوبي است تا علاوه بر پركردن اوقات فراغت در ايام كرونايي با زندگي و حيات اهل بيت (علیه السلام) آشنا شويم و خود را به سبك زندگي رضوي نزديك كنيم. 
در پايان نشست، ضمن بيان توضيحاتي پيرامون مسابقات كتابخواني رضوي كتابداران و مسئولان كتابخانه ها از مردم و علاقمندان حاضر در جلسه براي شركت در مسابقات و تعامل هرچه بيشتر با كتابخانه ها دعوت به عمل آوردند.

 


نسخه قابل چاپ