فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با هدف بررسی مشکلات کتابخانه های عمومی انجام شد؛

دیدار مدیرکل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی با فرماندار میاندوآب

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی با هدف بررسی مشکلات کتابخانه های عمومی با فرماندار شهرستان میاندوآب دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان آذربایجان غربی، معصومی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی با همراهی اکبر موسوی، مسئول حراست استان؛ سمیه رحمان پور، معاون امور كتابخانه‌ها و همكاري‌هاي كتابخانه‌هاي عمومي؛ رامین وحدانی، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی میاندوآب با حضور در دفتر فرمانداری با حسام شیرازه محبت، فرماندار این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.
مدیر کل کتابخانه‌های عمومی استان با اشاره به وضعیت کتابخانه های شهرستان میاندوآب گفت: در حال حاضر دو پروژه نیمه تمام کتابخانه علامه دهخدا در شهر میاندوآب و کتابخانه خیرساز در روستای حاجی حسن نیازمند جذب اعتبار جهت اتمام و بهره برداری است
.

معصومی، ادامه داد: چنانکه در کمیته برنامه ریزی شهرستان برای این دو پروژه اعتبار لازم در نظر گرفته شود، به زودی شاهد افتتاح و شروع به فعالیت این دو واحد کتابخانه ای در شهرستان خواهیم بود.
خدیجه معصومی بیان داشت: برای تکمیل و بهره برداری از کتابخانه حاج حسن خالصه نیازمند اعتبارات دولتی و تداوم همکاری خیرین کتابخانه‌ساز شهرستان هستیم.
حسام شیرازه محبت، فرماندار شهرستان میاندوآب گفت: برای رفع موانع و افتتاح این دو پروژه کتابخانه ای شهرستان تمام تلاش خود را برای تخصیص اعتبار در کمیته برنامه ریزی انجام خواهیم داد و مساعدت خود را برای تکمیل و راه اندازی هر چه سریعتر پروژه ها اعلام داشت.
نسخه قابل چاپ