فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به مناسبت روز ادبيات كودك و نوجوان؛

نشست معرفی کتاب در شهرستان میاندوآب برگزار شد

به همت كتابخانه عمومي مجتمع فرهنگي شهرستان مياندوآب، نشست مجازی معرفي كتاب با حضور نويسنده به مناسبت سالروز درگذشت مهدي آذر يزدي و روز ادبيات كودك و نوجوان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی، به مناسبت سالروز درگذشت مهدي آذر يزدي و روز ادبيات كودك و نوجوان، برنامه فرهنگي معرفي كتاب با حضور صمصام محمد وش متخلص به (بي كس) نويسنده بومي شهرستان مياندوآب در بستر مجازی برگزار شد.
ربابه محمودي؛ مسئول كتابخانه عمومي مجتمع فرهنگي در اين خصوص اظهار داشت: با توجه به شرايط بوجود آمده بر اثر وجود ويروس منحوس كرونا، بیشتر فعاليت  كتابخانه هاي عمومي و از جمله كتابخانه عمومي مجتمع فرهنگي در فضاي هاي مجازي از جمله در صفحات اينستاگرام و اسكاي روم اجرا می شود.
محمودی گفت: كتابخانه عمومي مجتمع فرهنگي نيز در اجراي برنامه هاي  فرهنگي از ظرفيت  اين صفحات مجازي  استفاده نموده است. به مناسبت گراميداشت هفته ادبيات كودك و نوجوان، برنامه فرهنگي معرفي كتاب " وطن"  نوشته صمصام محمدوش(بي كس)، در محل كتابخانه مجتمع فرهنگي و با رعايت پروتكل هاي بهداشتي اجرا و بصورت زنده  از طريق فضاي مجازي اسكاري روم منتشر گرديد. 
در ادامه، صمصام محمدوش نويسنده بومي شهرستان مياندوآب، به معرفي كتاب خود به نام " وطن" پرداخت. این کتاب در سال 1399 توسط انتشارات نباتی تبریز به چاپ رسیده است که  شامل مجموعه اشعار در سبك هاي متفاوت ادبي و به زبان فارسي  مي باشد.
از سایر آثار منتشر شده این نويسنده " آي چيغاتي" و " بيزيم ائللره " نام برد که به كتابخانه هاي عمومي شهرستان اهدا شده است.
وی ادامه داد: صمصام محمدوش، ضمن  معرفي و ارائه "كتاب وطن"، از مجموعه اشعار با نام هاي " غيور و قهرمان ( در سبك شاهنامه فردوسي ) و قربان آن ايمانتان (در وصف شهيدان وطن )  این کتاب را براي كاربران فضاي مجازي اسكاي روم قرائت نمود.
در پایان نیز آقاي محمدوش ضمن عضويت در كتابخانه عمومي مجتمع فرهنگي، قول همكاري و شركت در برنامه هاي فرهنگی را به كتابخانه داد.

نسخه قابل چاپ