فهرست

اخبار شهرستان‌ها

امام جمعه محمدیار؛

پیام دعوت امام جمعه بخش محمدیار برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی

امام جمعه محمديار با صدور پیامی از همشهریان عزیز برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومي كتابخانه هاي عمومي استان آذربايجان غربي، حجت الاسلام والمسلمین حسین منیری، امام جمعه بخش محمديار در پیامی عموم مردم را به مشارکت و حضور در یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.
 
متن پيام به شرح ذيل است:
بسم الله الرحمن الرحيم
حضرت امام رضا(ع): خدا رحمت كند كسي كه امر ما را احياء نمايد.
جشنواره كتابخواني رضوي به عنوان رويدادي مهم، زمينه ساز آشنايي كودكان، نوجوانان و جوانان با فرهنگ اهل بيت عصمت و طهارت (عليهم السلام) است. اين جشنواره يكي از مهم ترين شيوه هاي كسب معارف در راستاي بهره مندي عموم، پيرامون سبك زندگي اسلامي بوده و بايد آن را به عنوان يكي از مهم ترين رخدادهاي فرهنگي و مطالعاتي كشور در چند سال اخير به شمار آورد.
اين جشنواره يكي از مهمترين جشنواره هاي كتابخواني در سطح عموم جامعه است كه براي تمامي سنين (۴سال به بالا) و در قالبهاي متنوع چهار گزينه‌اي، نقاشي، پويش، قصه گويي، شعرخواني و ...  به صورت فردي و خانوادگي برگزار مي شود. نكته حائز اهميت اين جشنواره برگزاري مجازي آن است.
اينجانب از تمامي مردم عزيز، فرهنگ دوست و عاشق اهل بيت (عليهم السلام) براي شركت فعال در جشنواره ياد شده دعوت مي كنم. باشد كه با بهره مندي از فرهنگ رضوي در مسير رشد و ارتقاي فرهنگ كتاب و كتابخواني در كشور، گام هاي اساسي برداشته شود.
شايان ذكر است، مهلت شركت در دهمين جشنواره كتابخواني رضوي تا 1آبان ماه 1400 تعيين شده است. علاقه مندان مي توانند جهت شركت در بخش الكترونيك و دريافت فايل كتاب ها به سايت WWW.samakpl.ir مراجعه كنند. همچنين براي رفع ابهام با شماره تلفن04435432690كتابخانه عمومي ولايت محمديار تماس بگيريد.
كلمات كليدی : جشنواره, جشنواره کتابخوانی رضوی, امام جمعه محمدیار, جشنواره رضوی
نسخه قابل چاپ