فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با صدور پیامی صورت گرفت؛

دعوت فرماندار شهرستان شوط جهت شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی

فرماندار شهرستان شوط با صدور پیامی از همشهریان عزیز برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی، حسن عبدالهی اصل، فرماندار شهرستان شوط با صدور پیامی از همشهریان عزیز برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.
متن این پیام به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
کتاب همواره بهترین یار مهربان اهل علم و افراد شیفته آگاهی و دانایی بوده است. هنوز هم کتاب در جامعه ما همان یار مهربان همیشگی است.
دین مبین اسلام برای مطالعه و کتابخوانی و کسب علم، ارزش و اعتبار خاصی قائل شده است تا جایی که اولین آیه نازل بر پیامبر اسلام (ص) با خواندن شروع می شود و در اهمیت کتاب همین بس که معجزه ما مسلمانان کتاب است.
امروزه هم یکی از ابزارهایی که جامعه را به سوی تعالی و پیشرفت سوق می دهد مطالعه و افزایش سطح آگاهی مردم است و هر اقدامی که در این زمینه و در قالبهای مختلف انجام پذیرد قابل تحسین است. چند سالی است که جشنواره رضوی توسط نهاد کتابخانه های عمومی و با هدف ترویج فرهنگ مطالعه و آشنایی آحاد مردم در رده های سنی مختلف با سیره و فرهنگ رضوی برگزار می شود.
اینجانب از مردم ولایی و فرهیخته شهرستان شوط  اعم ازکودکان و نوجوانان، جوانان و بزرگسالان ازهمه قشر و به ویژه از خانواده های محترم دعوت می نمایم ، باشرکت فعال در  این حرکت موج آفرین و فرهنگی بسیار زیبا، گام بزرگی در ترویج کتابخوانی و گسترش فرهنگ ائمه اطهار  بردارند .
كلمات كليدی : جشنواره , جشنواره کتابخوانی رضوی , فرماندار شوط , جشنواره رضوی
نسخه قابل چاپ