فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با صدور پیامی محقق شد؛

 دعوت امام جمعه شهرستان چالدران برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی

امام جمعه شهرستان چالدران در پیامی عموم مردم را به مشارکت و حضور در یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی، حجت الاسلام و المسلمین سیفعلی محمدزاده، امام جمعه شهرستان چالدران در پیامی عموم مردم را به مشارکت و حضور در یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.
متن این پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم


قال الله تعالی فی کتابه الکریم:


الم*ذلِکَ الْکِتابُ لا رَيْبَ فيهِ هُديً لِلْمُتَّقينَ


یکی از مسائل مهم و ضروری که در زندگی انسان تاثیر گذار است بحث مطالعه و آشنایی با آیات و روایات الهی

ی باشد.
مطالعه در آیات الهی که به عنوان کتب آسمانی بر انبیاء الهی (ص) نازل شده است و همچنین مطالعه در آیاتی که به عنوان قرآن صاعد بر انبیای الهی و ائمه اطهار(ع) نازل شده است کاملأ تحول آفرین است و جامعه بشری همیشه مشتاق و نیازمند این تحول می باشد.
رسیدن به سبک زندگی اسلامی به یک تحول نیاز دارد و آن تحول را انسان ابتدا باید در درون خود ایجاد بکند و این تحول اتفاق نخواهد افتاد مگر اینکه در آثار الهی، کتب مرتبط با انبیا الهی و ائمه اطهار علیهم السلام مطالعه داشته باشیم.
در اینجا لازم می دانم به پدران و مادران، خواهران و برادران، جوانان و نوجوانان و فرزندان عزیزم توصیه کنم تلاش کنند حتما در شبانه روز خود ساعاتی را برای مطالعه در این موضوعات اختصاص بدهند.

مطالعه در آثار و منابع جشنواره کتابخوانی رضوی فرصتی مغتنم در این رابطه می باشد که در اینجا ضمن تقدیر از دست اندرکاران و برگزارکنندگان جشنواره کتابخوانی رضوی از عموم مردم و شهروندان عزیز جهت شرکت در این جشنواره کتابخوانی دعوت می کنم.

 
كلمات كليدی : جشنواره رضوی , امام جمعه چالدران
نسخه قابل چاپ