فهرست

اخبار شهرستان‌ها

امام جمعه شهرستان شوط؛

پیام دعوت امام جمعه شهرستان شوط برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی

امام جمعه شهرستان شوط با صدور پیامی از همشهریان عزیز برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومي كتابخانه هاي عمومي استان آذربايجان غربي، حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا جباری، امام جمعه شهرستان شوط در پیامی عموم مردم را به مشارکت و حضور در یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.
 متن پيام به شرح ذيل است:
بسم الله الرحمن الرحیم
کتاب را باید یکی از زیباترین و مهم ترین جلوه های فرهنگی بدانیم و آن را از گرانسنگ ترین پدیده ها و میراث بشر به حساب بیاوریم. شکوه این ارزش را باید در تابش «اَلَّذی عَلَّمَ بِالقَلَم؛ پروردگاری که به قلم آموخت» جستجو کنیم.
خداوند یگانه به قلم و حرمتش سوگند یاد کرده و معجزه همیشه جاوید آخرین سفیر سعادت را کتاب آسمانی دانسته است که این نشان از  اهمیت  والای علم و تعلم در دین مبین اسلام دارد.
به رسم چند سال اخیر، امسال هم با هدف آشنایی با سیره ائمه معصومین(ع) و ترویج امر پسندیده کتابخوانی، یازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی در قالب های متنوع و برای سنین مختلف به همت نهاد کتابخانه های عمومی کشور در حال اجرا است.
اینجانب ضمن قدردانی از تلاش های صورت گرفته برای برگزاری این جشنواره  ارزشمند از مردم فهیم شهرستان شوط به ویژه نسل جوان، نوجوان و عموم علاقمندان به مطالعه کتاب، برای شرکت در این جشنواره دعوت می کنم  و امیدوارم  این فرصت را غنیمت شمرده و با حضور پرشور و گسترده خود در این جشنواره، معرفتشان را نسبت به اهل بیت(ع) افزایش داده و آنچه را که یاد می گیرند، سرلوحه زندگی خود قرار دهند.
كلمات كليدی : جشنواره, جشنواره کتابخوانی رضوی, امام جمعه شوط, جشنواره رضوی
نسخه قابل چاپ