فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به ریاست بخشدار؛

جلسه انجمن كتابخانه های عمومي بخش انزل شهرستان ارومیه برگزار شد

دومین جلسه انجمن كتابخانه های عمومي بخش انزل شهرستان ارومیه  در سال جاری با حضور اعضا و مدعوین برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومي اداره كل كتابخانه‌هاي آذربايجان غربي، دومین جلسه‌ انجمن كتابخانه‌ های عمومي بخش انزل به رياست رامین بهمرام، بخشدار و با حضور اسفندیار علی پور، رئیس شورای اسلامی؛ علی آقابابا، رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه انزل؛ حجت الاسلام والمسلمین حیدر عباسی، امام جمعه شهر قوشجی و محسن ملک زاده مسئول کتابخانه عمومی گنج دانش قوشجی در سالن جلسات اداره آموزش و پرورش انزل برگزارشد.
در ابتدای جلسه محسن ملک زاده، مسئول کتابخانه عمومی گنج دانش و دبیر انجمن به ارائه گزارشی از عملكرد وضعیت، مشکلات و مسائل كتابخانه عمومي در بخش انزل پرداخت.

 
بهمرام، بخشدار بخش انزل و رئیس انجمن ضمن تقدیر از فعالیت‌ های مجازی کتابخانه در دوران کرونا گفت: پیوند ناگسستنی بین کتابخانه و مدرسه وجود دارد که از  دلایل برگزاری جلسه انجمن در سالن جلسات آموزش و پرورش نیز جهت تقویت ارتباط بین کتابخانه و مدارس می باشد.
حجت الاسلام عباسی، امام جمعه شهر قوشچی نیز ضمن اشاره به ارزش و اهمیت کتاب و کتابخوانی در جامعه، احداث قرائت خانه های بزرگ در کنار کتابخانه‌ ها را امری لازم و ضروری دانست.
پیگیری در خصوص اهدای کتاب متناسب با فرهنگ بومی مردم بخش انزل از طریق تعامل با اهالی فرهنگ و کتاب، زیباسازی محوطه کتابخانه گنج دانش توسط شهرداری، بازطراحی دیوار محوطه کتابخانه گنج دانش به گونه ای که فضای کتابخانه از بیرون  قابل رویت باشد از مهم ترین مصوبات جلسه بود.

كلمات كليدی : جلسه انجمن، کتابخانه های عمومی، بخش انزل
نسخه قابل چاپ