فهرست

اخبار شهرستان‌ها

در راستای يازدهمين دوره جشنوراه كتابخواني رضوي؛

جلسه ترويجي و فرهنگی جشنواره کتابخوانی رضوي با مسئول امور بانوان فرمانداري شهرستان مياندوآب

همزمان با يازدهمين دوره جشنواره كتابخواني رضوي، جلسه ي ترويجي با امور بانوان فرمانداري مياندوآب برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل كتابخانه‌هاي عمومي آذربايجان‌غربي، ربابه محمودي مسئول كتابخانه مجتمع فرهنگي شهرستان مياندوآب و مهتاب تيموري رابط فرهنگي اين شهرستان با حضور در جلسه مشترک امور بانوان شهرستان  با حاجيه آهنگري مسئول امور بانوان فرمانداري مياندوآب دیدار و گفتگو کردند. در این جلسه در خصوص اهداف، بخش ها و شيوه هاي شركت در جشنواره كتابخواني رضوي تشريح شد.
حاجيه آهنگري، ضمن تاكيد بر همگاني و ملي بودن اين جشنواره افزود: از بركات و ثمرات اين جشنواره ترغيب و تشويق به مطالعه با هدف حل مشكلات جامعه با صبر و  تأسی از سيره اهل بيت عليهم السلام است.
 مسئول امور بانوان فرمانداري مياندوآب، طي يك پيام  ويدئويي از تمامي بانوان شاغل در ادارات و خانه دار براي شركت در اين جشنواره دعوت كرده و كتابخواني بانوان و مادران را عامل اصلي ترويج و ايجاد عادت به مطالعه در خانواده دانست.
مهتاب تيموري، رابط فرهنگی شهرستان میاندوآب با تشريح و توضيح كامل دستورالعمل اجراي جشنواره كتابخواني رضوي، از حاضرين در جلسه خواست تا با مراجعه حضوري، تماس تلفني با اداره كتابخانه هاي عمومي شهرستان و يا با مراجعه به سايت samakpl.ir راهنمايي هاي لازم درباره اين جشنواره را كسب كرده و در بخش فردي يا خانوادگي آن شركت كنند.
وي با تاكيد بر اينكه كاركنان ادارات با شركت در اين جشنواره و كسب حد نصاب نمره لازم، گواهي 8 ساعت دوره آموزشي دریافت می کنند، مطالعه منابع جشنواره را فرصتي مغتنم براي آشنايي آگاهانه با زندگي و سيره امام هشتم (ع) دانست.
ربابه محمودي، مسئول كتابخانه مجتمع فرهنگي شهرستان مياندوآب ضمن اشاره به شمول همگاني اين جشنواره كتابخواني گفت: جشنواره كتابخواني رضوي را مي توان گسترده ترين فعاليت فرهنگي كشور دانست كه همه گروه های سني کودک بزرگسال را در برگرفته و متناسب با رده سني، منابع و شيوه هاي مختلف شركت در جشنواره را تدارك ديده است.
در پايان اين جلسه ساير نمايندگان امور بانوان ادارات با استقبال از مشاركت در اين جشنواره، براي ترويج منابع و بخش هاي مختلف آن نيز اعلام آمادگي كردند.

شایان ذكر است جشنواره كتابخواني رضوي تا ابتداي آبان ماه 1400 در حال برگزاري بوده و علاقه مندان مي توانند با مراجعه به سايت samakpl.ir يا نصب اپليكيشن سماك از بازار مي توانند در اين جشنواره شركت كرده و جوايز نفيس آن بهره مند شوند. 

 


 
كلمات كليدی : جشنواره رضوی، یازدهمین، کتابخوانی، امور بانوان، میاندوآب
نسخه قابل چاپ