فهرست

اخبار شهرستان‌ها

فرماندار شهرستان چایپاره؛

پیام دعوت فرماندار شهرستان چایپاره برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی

فرماندار چایپاره با صدور پیامی از همشهریان عزیز برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومي كتابخانه هاي عمومي استان آذربايجان غربي، صابر امینی، فرماندار شهرستان چایپاره در پیامی عموم مردم را به مشارکت و حضور در یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.
 متن پيام به شرح ذيل است:
بسم الله الرحمن الرحیم

کتابخوانی از جمله صفاتی است که بسیاری از ما علاقه داریم واجد آن باشیم، اما اکثر ما وقت و حوصله کافی را به خواندن کتاب اختصاص نمی دهیم. یکی از دلایل کتاب خواندن کسب دانش است و کتاب ها یک منبع غنی از اطلاعات هستند. خواندن کتاب با موضوعات متنوع اطلاعات و عمق دانش ما را افزایش می دهد
.

در حال حاضر در شرایطی به سر می بریم که کنترل بیماری ویروس کرونا بیش از هر چیز به خود مراقبتی و رعایت دستورالعمل های بهداشتی نیازمند است و در کنار سلامت جسم باید مراقب سلامت روح خود نیز باشیم.
در شرایطی که هجمه انتشار اطلاعات در فضای مجازی که بعضا جنبه علمی نیز نداشته و آرامش روان انسان را مختل می کند، باید با ارتقا سطح علمی و معنوی از طریق خواندن کتاب های مفید و اثرگذار شرایط بهتری را برای خود و خانواده هایمان ایجاد کنیم. با عنایت به اینکه یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی به همت نهاد کتابخانه های عمومی کشور در حال برگزاری است.
 شایسته است که مردم ولایی و فرهیخته شهرستان چایپاره اعم از کودکان و نوجوانان، جوانان و بزرگسالان از همه قشر، با شرکت فعال در  این حرکت فرهنگی بسیار زیبا، ضمن بهره‌مندی از منابع ارزشمند از طریق www.samakpl.ir از جوایز نفیس آن جشنواره بهره‌مند و گام بزرگی در ترویج کتابخوانی و گسترش فرهنگ ائمه اطهار  بردارند و مانند همیشه نام چایپاره را در ذهن های اندیشمند و متفکر حک نمایند.
كلمات كليدی : پیام دعوت، فرماندار چایپاره، جشنواره رضوی
نسخه قابل چاپ