فهرست

اخبار شهرستان‌ها

در راستاي ترويج  يازدهمين جشنواره كتابخواني رضوي انجام شد؛

برگزاري جلسه ترويج جشنواره رضوي با فرماندار شهرستان مياندوآب

رئيس اداره كتابخانه هاي عمومي شهرستان مياندوآب، در راستاي ترويج يازدهمين جشنواره كتابخواني رضوي جلسه اي با فرماندار اين شهرستان تشكيل داد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل كتابخانه‌هاي عمومي استان آذربايجان‌غربي، رامين وحداني رئيس اداره كتابخانه هاي عمومي شهرستان مياندوآب، طي جلسه اي با حسام شيرازه محبت، فرماندار اين شهرستان، ضمن توضيح دقيق و كامل  دستورالعمل شركت در جشنواره كتابخواني رضوي، زمينه مشاركت روسا و كاركنان تمامي ادارات اين شهرستان را فراهم كرد.
وحداني، با تاكيد بر روند مجازي اجراي اين جشنواره و سهولت عضويت و شركت در مسابقات آن گفت: جشنواره كتابخواني رضوي در واقع يكي از مهمترين وقايع كتابخواني جامع و همه شمول در سطح كشور است كه كودكان 7 ساله تا بزرگسالان همه مي توانند به سادگي و تنها با مراجعه به سايت samakpl.ir در آن شركت كرده و از جوايز و هداياي ارزشمند آن بهره مند شوند.
حسام شيرازه محبت، فرماندار  شهرستان میاندوآب ضمن اشاره به مشاركت خود و خانواده شان در اين جشنواره، افزود: جشنواره كتابخواني رضوي يك كار زيرساختي فرهنگي بوده و گام بسيار مهمي  در راستاي  تربيت نسل آينده با الگوي شيوه زندگي ائمه و معصومين (ع) است.
شیرازه محبت، با تاكيد بر اينكه كاركنان ادارات بايد پيشگام در عرصه كتاب و كتابخواني باشند گفت: به منظور فراهم سازي بستر مشاركت  كليه كاركنان ادارات شهرستان مياندوآب در جشنواره كتابخواني رضوي، دستورالعمل مشاركت و نحوه دستيابي به منابع اين جشنواره طي نامه اي به تمامي ادارات ابلاغ خواهد شد.
شايان ذكر است، مهلت شركت در دهمين جشنواره كتابخواني رضوي تا 1 آبان ماه 1400 تعيين شده است. علاقه مندان مي توانند جهت شركت در بخش الكترونيك و دريافت فايل كتاب ها به سايت WWW.samakpl.ir مراجعه كنند. همچنين براي رفع ابهام با شماره تلفن04445361630امور فرهنگي كتابخانه عمومي شهرستان مياندوآب تماس حاصل فرمائيد.

 
كلمات كليدی : جشنواره رضوی، میاندوآب
نسخه قابل چاپ