فهرست

اخبار شهرستان‌ها

در راستاي پويش « وقف كتاب، خير ماندگار»؛

اهدای 100 جلد كتاب به كتابخانه عمومي بقيه الله الاعظم باروق

100 جلدكتاب به كتابخانه بقيه الله الاعظم باروق شهرستان میاندوآب اهدا شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل كتابخانه‌هاي عمومي آذربايجان‌غربي، در راستاي پويش «وقف كتاب، خيرماندگار»، محراب گل محمدي 100 جلد كتاب ارزشمند در موضوعات مذهبي، ديني و دفاع مقدس، به ارزش 500 هزار تومان به كتابخانه عمومي بقيه الله الاعظم باروق اهدا كرد.
كاظم سبزي، مسئول كتابخانه عمومي بقيه الله الاعظم باروق ضمن قدرداني از اقدام ارزشمند اين عضو گفت: كتابخانه هاي عمومي كوچك فرصت بسيار كمي براي گسترش و احياي منابع خود دارند و اهداي كتاب توسط شهروندان گام بسيار سنجيده و ارزشمندي در راستاي افزايش منابع كتابخانه اي به شمار مي رود.
سبزی، در ادامه با تاكيد بر سنت وقف در اسلام افزود: گراميداشت و احياي اين سنت در قالب اهداي كتاب، در سال هاي اخير با استقبال بسياري از سوي همشهريان و اعضاي كتابخانه مواجه بوده و همين امر موجب گسترش و پويايي مجموعه كتابخانه ها شده است.
گفتني است پويش « وقف كتاب، خيرماندگار» براي دومين سال پياپي در حال اجراست و علاقمندان براي وقف كتاب به كتابخانه‌هاي عمومي، مي‌توانند عدد ۱ را به شماره ۱۰۰۰۴۵۰۱۲ پيامك كنند تا كارشناسان اداره كل كتابخانه‌هاي عمومي آذربايجان‌غربي با آن ها تماس بگيرند.
 
كلمات كليدی : وقف كتاب، خير ماندگار،كتابخانه عمومي، بقيه الله الاعظم باروق
نسخه قابل چاپ