فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به مناسبت هفته فرهنگ عمومی برگزار شد؛

جلسه مشاوره با موضوع فرهنگ عمومی تربیت کودک در میاندوآب

به همت کتابخانه مجتمع فرهنگی و هنری میاندوآب، جلسه مشاوره با موضوع فرهنگ عمومی تربیت کودک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل كتابخانه‌هاي عمومي آذربايجان‌غربي،  به مناسبت هفته فرهنگ عمومی، جلسه مشاوره با محوریت  فرهنگ عمومی تربیت کودک، توسط  كتابخانه مجتمع فرهنگي و با همكاري حوزه  علمیه خواهران  الزهراء شهرستان میاندوآب در بستر فضای مجازی اجرا شد.
ربابه محمودي، مسئول كتابخانه عمومي مجتمع فرهنگي در اين خصوص اظهار داشت: با توجه به شرايط بوجود آمده بر اثر وجود ويروس كرونا، عمده فعاليت هاي كتابخانه هاي عمومي و از جمله كتابخانه عمومي مجتمع فرهنگي در بستر فضاي مجازي برگزار می گردد. لذا با توجه به شرايط كرونايي شهرستان مياندوآب(وضعيت نارنجي)  ،   جلسه مشاوره ای با محوریت موضوعی «تربیت عمومی کودک»  در فضای مجازی اسکای روم و با سخنرانی ثریا ظهیری ، استاد حوزه و دانشگاه برگزار گردید .
 توجه به شکوفایی استعداد بالقوه  فرزندان، احترام و ارزش گذاری به کرامت کودکان، تفویض اختیار و آزادی های مشروع به کودکان، تقویت اعتماد به نفس کودک وآموزش رفتار های خوب و آداب معاشرت به کودکان از جمله مباحثی بودند که در این جلسه خلاصه وار  توضیح داده شدند.
همچنین در این جلسه کتاب «آموزش آداب معاشرت به کودکان و نوجوانان« ،ترجمه و تألیف سپیده خلیلی، توسط ربابه محموی معرفی و ارائه گردید. 
كلمات كليدی : شهرستان میاندوآب , هفته فرهنگ عمومی
نسخه قابل چاپ