فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به همت محفل ادبي پيام يار كتابخانه عمومي شهيد بهشتي سلماس؛

نشست رونمایی، نقد و بررسی کتاب «جاده هاي  بي انتهاي زندگي» برگزار شد

نشست رونمايي و نقد كتاب «جاده هاي  بي انتهاي زندگي» به همت اداره کتابخانه های عمومی و محفل ادبي پيام يار كتابخانه عمومي شهيد بهشتي شهرستان سلماس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل كتابخانه‌هاي عمومي آذربايجان غربي،  جلسه رونمایی، نقد و بررسی کتاب «جاده هاي  بي انتهاي زندگي» نوشته رقيه محرري  با حضور نويسنده اثر، رئيس اداره كتابخانه هاي عمومي سلماس، رئيس انجمن نيمتاج سلماسي، اعضاي محفل ادبي پيام يار و جمعي از كتابداران و علاقه‌مندان كتاب و كتابخواني برگزار گرديد.
نشست، با خوانش چند شعر از سروده هاي کتاب، توسط نویسنده شروع شد.
مجموعه برگزيده اشعار «جاده هاي  بي انتهاي زندگي» نوشته رقيه محرري،  توسط انتشارات پرواز قلم  و در 72 صفحه ، در سال 1399 به چاپ رسيده است. قلم،‌ وطن،‌ بسيجي، كودك، و معلم، كرونا، ‌بهار و... از موضوعات بحث شده در بطن کتاب می باشد.
رقيه محرري، نویسنده اثر گفت: بعد از مدت زمان طولانی وقفه در نگارش کتاب در  نهایت سال 99 به چاپ رسید و قطعا ايراداتي از نظر دستوري و نگارشي خواهد داشت كه امیدوام در چاپ های  مجدد رفع خواهد شد.
در اين نشست محمدرضا مهرزاد صدقياني نويسنده و پيشكسوت فرهنگي و رئيس انجمن شعر نيمتاج سلماسي به نقد و بررسي اين كتاب پرداخته و بيان داشت: اشعار این کتاب از لحاظ محتوايي خيلي عالي و پر مفهوم بوده و پيام شاعر  را به خوبي به مخاطب مي رساند و تنها اشكالات جزئي از لحاظ نگارشي و دستوري در بعضي از اشعار بوده است.
زهرا محمد زاده، رئيس اداره كتابخانه هاي عمومي شهرستان سلماس بيان داشت: برنامه هاي فرهنگي از جمله نشست هاي شعر خواني و كتابخواني بخصوص رونمايي كتاب كه به همت محفل ادبي پيام يار كتابخانه عمومي شهيد بهشتي سلماس برگزار مي شود اثرات ثمر بخش و ماندگاري در راه اعتلاي فرهنگ مطالعه و كتابخواني خواهد داشت.
 امیدوارم در آینده ای نزدیک شاهد چاپ و نشر كتاب هاي فاخر و ارزشمندي از شاعران و نويسندگان و اعضاي محفل ادبي پيام يار باشیم.
 كلمات كليدی : محفل ادبي پيام يار، كتابخانه عمومي شهيد بهشتي سلماس، رونمایی، نقد و بررسی کتاب
نسخه قابل چاپ