فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با حضور اعضای انجمن؛

جلسه انجمن كتابخانه هاي عمومي شهرستان تكاب  برگزار شد

پنجمین جلسه انجمن كتابخانه هاي عمومي شهرستان تكاب در سال جاري به رياست فرماندار تشكيل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی، جلسه انجمن کتابخانه‌های‌عمومی شهرستان تکاب به ریاست امیر ستوده‌فر، فرماندار تکاب و با حضور محمدباقر رستمي، سرپرست شهرداري؛ رقیه براتی رئیس شورای اسلامی شهر تکاب؛ مسلم فکری رئیس بنیاد شهید و امورایثارگران؛ محمدصادق رستم پور سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ سجاد نعیمی، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان و سایر اعضای انجمن در فرمانداری تکاب برگزار شد.
امير ستوده، فر فرماندار تكاب ضمن  گراميداشت هفته کتاب، کتابخوانی و روز کتابدار گفت: بحث فرهنگ و بحث کتابخوانی یکی از مباحث مهم در رشد و توسعه یک کشور است.
ستوده؛  افزود: کتابخوانی باید در بین اقشار مردم تبدیل به یک فرهنگ عمومی شود و این کار باید از کودکان شروع شود تا پایدار بماند.
سجاد نعيمي، رئيس اداره كتابخانه هاي عمومي شهرستان تكاب ضمن  تبریک هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار و هفته بسیج و تقدير و تشكر از فرماندار و اعضای  حاضر در جلسه، گزارشي از مصوبات جلسه قبل ارائه داد.
 نعیمی، بر همکاری  ادارات و سازمانها و ارگانها در خصوص برنامه های کتابخوانی و ضرورت اجرایی شدن تفاهم نامه های منعقده فی مابین نهاد کتابخانه ها و ادارات  و تامین زمین جهت ساخت کتابخانه عمومی تاکید کرد.
تملک زمین جهت ساخت کتابخانه، نمایشگاه فرهنگی و غرفه ترویج و تبلیغ فعالیت های کتابخانه ای، قصه گویی برای کودکان شهر تخت سلیمان در کتابخانه فضیلت، بازدید فرماندار و اعضای انجمن از کتابخانه های تابعه و رایزنی از انجمن معادن سنگ و همچنین معادن طلا نسبت به خرید کتاب از جمله مصوبات مهم جلسه بود.

كلمات كليدی : جلسه انجمن، كتابخانه هاي عمومي، تكاب
نسخه قابل چاپ