فهرست

اخبار شهرستان‌ها

پیام تبریک امام جمعه شهرستان چالدران به مناسبت هفته کتاب

امام جمعه چالدران، با صدور پیامی بیست و نهمین دوره  هفته کتاب را تبریک گفت.

به گزارش روبط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی، حجت الاسلام و المسليمن سيفعلي محمدزاده، امام جمعه شهرستان چالدران، ضمن معرفي كتاب هاي « نگاهي به قرآن» و « آموزش دين» با صدور پيامي هفته كتاب و كتابخواني را تبريك گفت.
حجت الاسلام و المسليمن سيفعلي محمدزاده با معرفي كتاب « نگاهي به قرآن» به پويش معرفي كتاب پيوست و اظهار داشت: از همه علاقمندان به حوزه كتاب و كتابخواني دعوت مي كنم كتبي كه مطالعه كردند و تاثيرگذار بوده است از طرق مختلف با مردم به اشتراك بگذارند.
وی در معرفي كتاب «نگاهي به قرآن» و «آموزش دين» به موارد ذيل اشاره نمود:
در كتاب «آموزش دين» نوشته مرحوم مغفور حضرت علامه طباطبايي تعريف دين و اثبات اسلام و ارتباط آن با اديان ديگر  بيان شده است و در ادامه معارف دين به سه بخش عقايد و اخلاق و احكام تقسيم شده و به اين سه موضوع پرداخته شده است. در كتاب « نگاهي به قرآن» نوشته آيت الله سيدعلي اكبر قريشي شمه‌اي از معارف قرآن مجيد تحت عناوين و موضوعات مختلف مطرح و پيرامون آنها به بحث و بررسي پرداخته شده است و مطالب سودمند و مفيدي را در اختيار علاقه‌مندان قرار مي دهد كه پيشنهاد مي شود حتماً در برنامه هاي فرهنگي و ترويجي از اين كتب استفاده گردد.
پيام تبريك امام جمعه شهرستان چالدران به مناسبت هفته كتاب و كتابخواني بدین شرح است :
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحيم‏ الْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعالَمينَ وَ صَلَّى اللَّهُ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرِين‏
قال الله تعالي فَاقْرَءُوا مَا تَيسَّرَ مِنَ الْقُرْآنِ
سلام بر قاريان ،حافظان ،حاملان و عاملان
ايام بزرگداشت مقام حضرت علامه طباطبايي و هفته كتاب و كتابخواني را بر تمامي دوستداران اين حوزه و آحاد مردم تبريك عرض مي كنم.در عصر حاضر كتاب بهترين هادي و مطالعه بهترين شيوه زنگار زدايي از فكر ، ذهن و انديشه انسانها است.
از همه عزيزان دعوت مي كنم با موضوع كتاب و كتابخواني بالاخص قرآن و نهج البلاغه كه بالاترين وسيله تعالي ،ترقي و صديقترين دوست براي هر انسان است انس داشته باشند.
اقل الطلاب
سيفعلي محمدزاده
كلمات كليدی : امام جمعه چالدران
نسخه قابل چاپ