فهرست

اخبار شهرستان‌ها

همزمان با آغاز بيست و نهمين دوره هفته كتاب جمهوري اسلامي ايران صورت گرفت؛

اجرای برنامه های متنوع فرهنگی-ترویجی در کتابخانه‌های عمومی شهرستان نقده

به مناسبت بیست و نهمین دوره هفته کتاب، برنامه‌های متنوع فرهنگی-ترویجی در کتابخانه های عمومی نقده برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل كتابخانه هاي عمومي آذربایجان‌غربی ، عليرضا بيرامي نيا، رئيس اداره كتابخانه هاي عمومي شهرستان نقده از اجراي برنامه هاي متنوع فرهنگي همزمان با آغاز بيست و نهمين دوره هفته كتاب خبر داد.
ديدار با فرماندار، ديدار با كتابداران و مسئولين كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان، غبار روبي مزار شهدا، نشست كتاب و جمع خواني از جمله اين برنامه ها بود.
عليرضا بيرامي نيا، رئیس اداره شهرستان نقده  گفت: همزمان با آغاز بيست و نهمين دوره هفته كتاب، رئيس و كاركنان كتابخانه هاي عمومي شهرستان با حضور در فرمانداري با فرماندار شهرستان ديدار و گفتگو كردند. فرماندار شهرستان در اين ديدار با اشاره به  اهميت كتاب و كتابخواني اظهار داشت:  لازمه پيشرفت و تعالي هر جامعه اي مطالعه و ترويج فرهنگ كتاب خواني است ولي متاسفانه سرانه مطالعه در كشور پايين است و بايد با ترويج فرهنگ مطالعه و كتابخواني تمام تلاش خود را بكار بنديم تا كتابخواني را درميان عموم مردم نهادينه كنيم.
بيرامي نيا افزود: در همين راستا و به مناسبت گرامي داشت هفته كتاب و ارج نهادن به فعاليتهاي كتابداران كانون پرورشي، ديدار و تجليل از مسئول و كاركنان كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان صورت گرفت.
تجديد ميثاق با آرمانهاي هشت سال دفاع مقدس و غبار روبي مزار شهدا با كتابداران و جمعي از نويسندگان و اصحاب قلم، همچنين جمع خواني از كتاب " يك جاي باحال" و نشست كتابخوان كودك، از دیگر  برنامه هاي  روز 24 آبان ، روزكتاب وكتابخواني بود.
نسخه قابل چاپ