فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با محوريت هفته كتاب؛

دومين جلسه شوراي اداري شهرستان مياندوآب برگزار شد

دومين جلسه شوراي اداري شهرستان مياندوآب با دستور كار بيست و نهمين دوره هفته كتاب، كتابخواني و كتابدار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل كتابخانه‌هاي عمومي آذربايجان‌غربي، دومين جلسه شوراي اداري شهرستان مياندوآب در سال جديد با هدف برنامه ريزي فعاليت هاي فرهنگي هفته كتاب، كتابخواني و كتابدار، با حضور رامين وحداني رئيس اداره كتابخانه هاي عمومي شهرستان مياندوآب و مسئولين كتابخانه هاي اين شهرستان در سالن جلسات آن اداره برگزار شد.
رامين وحداني در اين جلسه با تاكيد بر اهميت گراميداشت هفته كتاب گفت: پس از پاندمي كرونا و تعطيلي طولاني مدت كتابخانه هاي عمومي، لازم است كتابخانه هاي عمومي با رنگ و رويي نو و با فعاليت هاي فرهنگي خلاقانه تر براي استقبال از كاربران آماده شود.
وحدانی، رئيس اداره كتابخانه هاي عمومي ضمن ارائه آماري از فعاليت هاي فرهنگي انجام شده در طول 6 ماهه اخير، تاكيد كرد: بازگشايي كتابخانه ها و ارائه خدمات حضوري، نبايد موجب قطع و يا كاهش بهره مندي از ظرفيت فضاي مجازي شده و استفاده همسو از خدمات حضوري و مجازي موجب افزايش بهره وري خدمات كتابخانه اي خواهد شد.
تاكيد بر تفاهم نامه همكاري با اداره آموزش و پرورش استان، افزايش همكاري با سازمان ها و نهادهاي دولتي و مردمي، افزايش همكاري با مدارس و دعوت از دانش آموزان براي بازديد از كتابخانه هاي عمومي، تاكيد بر عضويت رايگان در روزهاي تعيين شده و تلاش براي افزايش جذب عضو از ديگر مباحثي بود كه در اين جلسه مطرح شد
نسخه قابل چاپ