فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به مناسبت هفته كتاب؛

بازدید مسئولين شهر چهاربرج از كتابخانه عمومي امام علي (ع)

همزمان با آغاز بيست و نهمين دوره هفته كتاب، كتابخواني و كتابدار، مسئولين شهر چهاربرج از كتابخانه عمومي امام علي (ع) بازيد كردند.

به گزارش روابط عمومي اداره كل كتابخانه‌هاي عمومي آذربايجان‌غربي، همزمان با آغاز بيست و نهمين دوره هفته كتاب، كتابخواني و كتابدار، اصغر جلالي، امام جمعه شهر چهاربرج با حضور فخرالدين صمدي، فرماندار؛ ناصر بداقي، شهردار؛ لطفعلي محرابي، رئيس آموزش وپرورش؛ بهارعلي محمدي، نايب رئيس شوراي اسلامي استان و عضو شوراي شهر چهاربرج ضمن بازديد از كتابخانه امام علي (ع)، به عضويت كتابخانه در آمدند.
اميرعلي محمودي، مسئول كتابخانه عمومي امام علي(ع)، با اشاره به اهميت حفظ جايگاه و پايگاه اجتماعي كتابخانه هاي عمومي در ارتقا فرهنگي منطقه و شهرستان گفت: حضور مسئولين شهري در كتابخانه هاي عمومي و ترويج مطالعه و كتابخواني از سوي آنها تاثير به سزايي در جذب جوانان و ساير افراد جامعه به كتابخواني و مراجعه به كتابخانه ها خواهد داشت.
گفتني است در اين بازديد، هديه اي به رسم يادبود و به پاس زحمات مسئول كتابخانه امام علي (ع) از ابتداي تاسيس اين كتابخانه،  از سوي فرماندار و امام جمعه شهر چهاربرج به ايشان تقديم شد

 
كلمات كليدی : بازدید، چهاربرج، کتابخانه امام علی(ع)، هفته کتاب
نسخه قابل چاپ